جمعه , خرداد ۱۶ ۱۳۹۹
خـدمـات لـولـه باز کنــی ایران چاه:
خانه / خدمات / تخلیه چاه تهران

تخلیه چاه تهران

تخلیه چاه تهران

امرزوه با پیشرفت جوامع سیتم شهری فاضلاب جایگزین چاهها شده است  وولی در بعضی مناطق شهروندان با پرشدن چاه و همچنین گرفتگی و ریزش و … دست و پنجه نرم میکنند. البته با وجود پیشرفت های زیاد در این زمینه با دستگاهها و لجن کش های پیشرفته ای که در کشورمان هست این منشکلات برطرف شده و  خدمات تخلیه چاه  به آسانی صورت میپذیرد شرکت لوله بازکنی و تخلیه چاه ایران چاه با داشتن تانکرهای پیشرفته ی ۱۰۰۰۰ لیتری در تمامی شبانه روز در استان تهران فعالیت میکند. به علت داشتن تانکرهایی با قدرت مکش بالا و همچنین حجم بالای تانکر در وقت و هزینه ی مشتریان به صرفه می باشد.

تخلیه چاه تهران
تخلیه چاه تهران

از کجا بفهمیم چاه در حال پرشدن است:

معمولا چاه فاضلاب وقتی پر میشود شروع به تولید بوی نامطبوع می کند این بوی نامطبوع که ضررهای بیشماری دارد و بسیار آزاردهنده است معمولا از دستشویی و سیفون به مشام میرسددر رابطه با مشکلاتی که این بوی نامطبوع ایجاد میکند از قبیل مشکلات تنفسی، افسردگی، خواب آلودگی و … میباشد شهروندان عزیز این بو در گرفتگی لوله هم ممکن است رخ دهد در صورت مشاهده با کارشناسان ما تماس بگیرید تا هم از مشاوره ی رایگان همکاران ما بهره مند شوید.و مشکلتان را تا جای ممکن بدون صرف هزینه حل کنید. دومین عاملی که نشانگر پرشدن چاه است خیس شدن موزاییک یا خاک کنار چاه میباشد. معمولا چاهها بعد از مدتی بستگی به نوع منطقه یا محیط پرمیشوند(تخلیه چاه تهران) و باید برای تخلیه ی آن اقدام کرد.
از عوامل  مهم پرشدن چاه فاضلاب و جود مواد زائدی و جامدی است که از طریق لوله های فاضلاب وارد چاه می شود. مانند مو و چربی ها و مواد غذایی

برای رفع این مشکلات فوق میتوانید کارهای زیر را انجام دهید:

لایروبی چاه و دیواره ها
تخلیه ی چاه تهران ،فنرزنی لوله ها، ساییدن کف چاه و…

برای لایروبی و کف تراشی چاه خود باید از افراد متخصص و باتجربه استفاده کنید چون خطرات مانند ریزش وجود دارد جهت مشاوره برای این کار با کارشناسان شرکت تخلیه چاه و لوله بازکنی ایران چاه تماس حاصل فرمایید. لایروبی چاه بعد از تخلیه چاه انجام می شود و افراد مجرب باید وارد چاه شوند و عمل لایروبی را انجام دهند.  از عوامل زیادی که باعث پرشدن چاه میشود ظرفیت آن  بستگی به شرایط  و نوع خاک است معمولا چاههایی که جنس خاک آن ها ماسه ای نیست  و دارای نفوذ آب کمتر هستند سریعتر پر می شوند. و همچنین نداشتن انباره هم در پر شدن چاه تاثیر بسزایی دارد.

کندن چاه در زمین های شنی هم باعث میشود که مواد در دیواره ها دچار رسوب شودند و باعث نفوذ ناپذیری آب چاه شوند که باعث پرشدن و سرازیر شدن چاه می گردد.

بوی بدی که از درون چاه و یا دستشویی و حمام و ظرفشویی برخواسته میشود از آن دست مواردی است که ساکنین منزل را آزار میدهد. در اکثر مواقع انسان نمیداند که از دست این بوهای ناخوشایند چگونه رهایی پیداکند. دلیل عمده ی اینکه بوهای ناخوشآیندی از فاضلاب برمشام میرسد این است .

که وقتی فاضلابی وارد چاه میشود بعد از مدت زمانی ریز ارگانیسم های بی هوازی موجود در چاه شروع به تجزیه آن میکنند و در نتیجه گاز سپتیک که همان گاز های آمونیاک , متان , هیدروژن سولفوره تولید میشود.این گاز ها که خیلی به ندرت از چاه بیرون می آیند باعث به وجود آمدن هوای نامطبوع میشوند و در فضا پخش میشوند.(تخلیه چاه تهران)
یکی از راه های رفع نم ورطوبت وبوی بد دستشویی نامطبوع استفاده از شترگلو یا همان سیفون است که بعضی افراد به اشتباه به فلاش تانک دستشویی سیفون میگویند.(تخلیه چاه تهران)
سیفون لوله ای خمیده میباشد که در زیر سنگ توالت جاسازی میشود و همیشه پر از آب است.و بدین صورت از ورود بوی نامطبوع به فضا جلوگیری میکند که به هنگام بالا آمدن این گاز ها آن ها را در داخل خود حل میکند.اگر سیفون وجود نداشته باشد و این گاز ها به محیط راه پیدا کنند یقینا تحمل هوای محیط غیر ممکن خواهد بود.
پیشنهاد شرکت ایران چاه به شما این است که در طول روز برای اینکا رهایی پیداکنید از بوی نامطبوع محیط دستشویی چندین بار فلاش تانک را کشیده و اجازه دهید که آب درون سیفون تازه شود تا راحت تر و بهتر بتواند این گاز ها را در خود حل کند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.