جمعه , خرداد ۱۶ ۱۳۹۹
خـدمـات لـولـه باز کنــی ایران چاه:
خانه / خدمات / لوله بازکنی قم

لوله بازکنی قم

لوله بازکنی قم

کارهای خوانگی برای گرفتگی های سطحی لوله ها جزو بهترین انتخاب هاست. (لوله بازکنی قم) معمولا این موادها عاری از هرگونه فرسودگی برای لوله های آب و فاضلاب هستند در همین راستا بهترین جزئ بهترین روش ها به شمار می روند فواید استفاده از مواد خانگی جلوگیری از آسیب رسیدن به لوله ی آب و فاضلاب می باشد و همچنین مواد اسیدی و شیمیایی وارد محیط زیست نمی شوند. ساخت این مواد بسیار ساده است شما می توانید با انواع موادهای داخل خانه اقدام به رفع گرفتگی لوله هایتان بکنید.

انواع موادی که برای رفع گرفتگی لوله آب و فاضلاب استفاده می شود:

  • جوش شیرین۲- سرکه ۳- آب جوش

نه تنهای استفاده از این مواد هیچ ضرری ندارد بلکه بسیار موثر است و شما به راحتی می توانید با ترکیب این مواد اقدام به رفع گرفتگی لوله هایتان بکنید.اما نحوه ی استفاده از این موادهای خانگی به این صورت می باشد:مقداری از  جوش شیرین را در سینک ظرفشویی خالی کنید. جوش شیرین هنگام استفاده باید خشک باشد و به هیچ عنوان با آب مخلوط نشود به طور مستقیم داخل لوله خالی کنید.

بعد از خالی کردن جوش شیرین یک نصفه لیوان سرکه درون لوله بریزید و با دستمال جلوی سر لوله بذارید تا مواد از آن خارج نشود. چون ترکیب سرکه و جوش شیرین باعث تولید کف می شود  که این کف باعث تمیز شدن لوله خواهد شد. پس از نیم ساعت داخل لوله آب جوش بریزید.در بعضی مواقع لازم است تا یک یا دوبار این کار را انجام بدهید.لازم به ذکر است روشهای خانگی رفع گرفتگی لوله فقط در گرفتگی های سطحی جوابگو است. و در گرفتگی های شدیدتر نیاز به متخصصین و شرکت های لوله باز کنی (لوله بازکنی و تخلیه چاه ایران چاه) می باشد .

لوله بازکنی قم
لوله بازکنی قم

روش کار شرکت های لوله باز کنی (لوله بازکنی و تخلیه چاه ایران چاه):

مسلما در گرفتگی های شدید نیاز به ابزارهای بسیار قوی می باشد معمولا در این موارد معمولا از مایع لوله بازکنی، اسید لوله بازکنی، پودر لوله بازکنی، فنر لوله بازکن، لوله بازکن شیمیایی، لوله بازکن اسیدی و دستگاه لوله بازکنی استفاده می کنند.

هر کدام از این موادها برای باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب کاربرد موثر دارند اما اگر گرفتگی لوله سطحی نباشد این مواد موثر نخواهند بود. مواد و اسیدهای لوله بازکنی برای رفع گرفتگی‌های سطحی و ضعیف مناسب است. مانند مواد زائد و چربی و آشغال  و…. اما اگر عوامل گرفتگی خاک یا رسوبات لوله باشد که با گذشت زمان بسیار سفت شده‌اند دیگر با این مواد اسیدی نمی‌توان کاری کرد. در این مواقع باید از لوله بازکن ‌های حرفه ای (لوله بازکنی ایران چاه) استفاده کرد.

دستگاه لوله باز کن چه کاربردی دارد؟

قبل از اینکه دستگاه لوله بازکنی اخترع شود شرکتهای لوله بازکنی ( ایران چاه) و دیگران برای باز کردن لوله فاضلاب از فنر لوله بازکنی به همراه دستگاه دریل استفاده می‌کردند. یعنی فنر لوله بازکنی قم را به سر دریل می بستند و اقدام به باز کردن لوله می‌نمودند. مشکل این روش در این بود که دریل به سرعت می چرخید و فنر نیز حفاظی نداشت. با حرکت سریع دریل فنر به سرعت میچرخید و به اطراف برخود می‌کرد. اما با ساخت دستگاه لوله بازکنی این مشکل حل شد. دستگاه لوله بازکنی به راحتی و بدون خطر گرفتگی لوله فاضلاب را باز می‌کند.

رفع گرفتگی لوله
رفع گرفتگی لوله
روش کار دستگاهها لوله بازکنی به چه صورت است؟

پس از اتصال دستگاه لوله بازکنی به برق سرفنر را به فنر دستگاه لوله بازکنی متصل می‌کنیم و بعد فنر دستگاه لوله بازکنی را به آرامی از محفظه مخصوص فنر که روی دستگاه لوله بازکنی قرار گرفته است خارج کرده و وارد لوله ای که پر شده است می‌کنیم. آنقدر فنر دستگاه لوله بازکنی را داخل لوله فاضلاب وارد می‌کنیم که سر فنر دستگاه لوله بازکنی به محل گرفتگی لوله فاضلاب برسد. سپس کلید «روشن» دستگاه لوله بازکنی را فشار می‌دهید تا موتور دستگاه لوله بازکنی شروع به حرکت کند. حالا فنر دستگاه لوله بازکنی گرفتگی‌های درون لوله را باز می‌کند.

شرکت لوله بازکنی ایران چاه با سالها سابقه و استفاده از کارشناسان مجرب در خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی در استان تهران و استان قم به صورت شبانه روزی فعالیت دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.